Ana sayfa Öğrenci Araçları 10 Parmak

10 Parmak

2525
0

10 Parmak indir Gezginler, 10 Parmak Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, 10 Parmak Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


10 Parmak Programı Nedir?

On Parmak Öğrenme Dersleri Programı Ücretsiz.

10 Parmak İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Kiran Reddy
  • Boyutu: 4.9 MB10 Parmak Özellikleri ve Kullanımı

Eğer 10 parmak becerisine sahip olanları izlediyseniz, ne kadar hızlı ve hatasız yazdıklarını fark ettiğinizde eminim çok şaşırdınız hatta bir o kadar da imrendiniz. Fakat 10 parmak yazma yeteneği doğuştan gelen ve genlerle alakalı bir durum değil, tam tersine tamamen alıştırmalar ve eğitim sayesinde öğrenilebilen hatta sürekli egzersizlerle kusursuzlaşan bir beceridir.

Bu sayfadan indireceğiniz Kiran’s Typing Tutor programında yeni başlayanlar için ideal olan on parmak dersleri yer alıyor. Özellikle de tamamen bilimsel olarak hazırlanan yazma testleri size çok şey katacak. Toplamda 500’den fazla ders ve test içeriyor. Üstelik yazarken hangi harflerde hata yaptığınızı grafiklerle göstermektedir.

10 parmak yazmayı oyunlarla eğlenerek öğrenmek için bu programı mutlaka denemelisiniz. Üstelik tamamen çocuklara özel olarak hazırlanan 5 değişik modül de mevcuttur. Ayrıca klavyedeki sayıları hızlı bir şekilde girmek için numara tuşlama seçenekleri de yer almaktadır.

Hemen İndir: 10 Parmak


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here