Ana sayfa Oyun 18 Wheels of Steel Haulin

18 Wheels of Steel Haulin

1090
0

18 Wheels of Steel Haulin indir Gezginler, 18 Wheels of Steel Haulin Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, 18 Wheels of Steel Haulin Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


18 Wheels of Steel Haulin Programı Nedir?

En iyi tır sürme oyunu PC için.

18 Wheels of Steel Haulin İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Deneme Sürümü -
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: SCS Software
  • Boyutu: 144 MB18 Wheels of Steel Haulin Özellikleri ve Kullanımı

Eğer uzun yolculukları seviyorsanız veya tırlara özel bir ilginiz varsa, 18 Wheels of Steel Haulin oyununu çok beğeneceğinizden emin olabilirsiniz.

Gerçek hayattaki tırlara oldukça benzeyen bir araç tasarımı ve şehirlerin yolları birebir kopyalanarak oluşturulan gerçekçi yollar sayesinde uzun ol şoförlüğünü sanal alemde yaşayarak keyfine varabilirsiniz.

Bu oyunda asıl amacınız verilen hedeflere tam vaktinde kargo yükünüzü ulaştırmak. Dilediğiniz firmayla çalışabilir ve dilediğiniz hedefleri seçebilirsiniz. Tabii ki yollarda trafik kurallarına uymak zorundasınız. Aksi takdirde para cezaları ödüyorsunuz. Eğer yeteri kadar para kazanabilirseniz, tırınızı en güzel şekilde modifiye edebilir yada daha da zenginseniz, yeni bir tır alabilirsiniz. Hatta kendi kargo firmanızı bile kurabiliyorsunuz.

Hemen İndir: 18 Wheels of Steel Haulin


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here