Adobe InDesign CS6 (2023)

Adobe InDesign CS6 free download

Adobe InDesign Creative Suite (CS) 6Adobe InDesign 2023, sofistike baskı ve sofistike online yayıncılık için özel bir yazılımdır.

Bu sayede dijital baskı işleri ve dijital işaretler kolayca yapılabilir. Kullanarak ses, video ve resimlerin farklı tasarımlarını oluşturabilirsiniz.

Dünya genelinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu dijital yayıncılık için en iyi kaliteli yazılımlardan birisidir. Profesyonel kaliteli baskı yapmak ve online yayınlar oluşturmak çok kolaydır.

Profesyonel Baskı ve Yayıncılık

En iyi profesyonel tasarımcıların ihtiyacı olan şeyleri yapabilir. Ancak en iyi sonuçların kalitesinde ödün vermez.

Çünkü kendine yeten bir yazılımdır. Bu yerde kişisel ve profesyonel tasarımcılar kendi başlarına çalışabilirler.

Etkileşimli PDF Oluşturucu Profesyonel sayfalar oluşturmak için harika bir yazılımdır.

Ayrıca, kullanarak farklı düzenler oluşturabilirsiniz, bunlar arasında baskı, etiketleme, online sunum ve e-kitap. Ses, video ve PDF dosyaları ve onları farklı Flash’a dönüştürmek çok daha faydalı olacaktır.

Görsel Efektler Ekleme Basit görsel efektler ekleyebilirsiniz, örneğin gölge, parlaklık veya nesnelerin pastasını değiştirerek. Temel metin biçimlendirme seçeneklerini kullanarak mesajlarınızı öne çıkarın.

Daha ileri seviyede tipografik seçenekleri kullanarak tasarımınızı daha da iyi hale getirin. Ayrıca, çeşitli çizim araçları ve efektlerin en iyi özelliklerine sahiptir.

Ayrıca, dünyada çok sayıda düzenleme, metin yayıncılığı ve görselleştirme için en iyi yazılım olarak bilinir. En iyi kaliteli yazı tipleri dünyada çalışmaktan sadece en iyi kaliteli resimleri boyamak daha fazlasıdır.

Profesyonel Sayfa Düzenleri Oluşturma Bu nedenle, dünyada en iyi kaliteli bilgisayar tabanlı yayıncılık yazılımı olarak kabul edilir. Afişler, dergi yayınları, broşürler, raporlar, el ilanları ve çeşitli sunumlar üretmek için görsel tasarımcılar için en iyisidir.

Etkileşimli Online Belgeler Tasarla Bununla birlikte hızlı çalışma, gelişmiş kurulum, yüksek dayanıklılık ve mevcut en iyi kaliteli araçlarla birlikte gelir.

Ayrıca, web tasarımının en iyi özellikleri ve webdeki farklı tasarımları yönetme. Baskılabilir PDF Oluştur Birçok türde tasarım şablonları içerir. Bu sayede farklı türde yayıncılık yapabiliriz.

Bu program, iş için en iyi kaliteli promosyon işlerini yapmamıza olanak tanır. Dinamik programları sayesinde kolayca çeşitli tasarım ve baskı işlerini yapabiliriz. Benzer Yazılım InDesign, tüm ana görsel formatları destekler.

Tasarım ve düzenleme için farklı türde yaratıcı paketler mevcuttur. Adobe Photoshop veya Adobe Illustrator gibi diğer Adobe programlarının doğal dosya formatları ile çalışmanıza olanak tanır. Kullanıcılar için dünyanın en güçlü araçlarından birisidir.

 • Adobe
 • Ücretsiz Deneme
 • Windows
 • 913 MB
 • 25,278

Adobe InDesign CS6 indirmek için buraya tıklayınız

Adobe InDesign Sistem Gereksinimleri

Minimum Donanım Gereksinimi

 • İşlemci: Intel Pentium 5 veya AMD Athlon 64 işlemci
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Sabit Disk: 3,6 GB boş alan
 • Ekran: 1024 x 768, HiDPI ekran desteği
 • Ekran kartı: 32 bit ekran kartı desteği

Desteklenen İşletim Sistemi

 • Windows Desteği: Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7
 • İşletim sistemi desteği: 32 bit ve 64 bit veya x86 ve x64

Adobe InDesign CS6 Ekran Görüntüleri:

Adobe InDesign CS6 offline installer

Adobe Photoshop CS6 Free Trial Download

Adobe InDesign CS6 2023 programı ile usta işi tasarım yapabilir ve üretim kontrolü gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca dijital yayıncılık için en iyi yazılımlar arasında başı çekiyor.

İndireceğiniz bu program aslında Adobe Photoshop, Illustrator, Acrobat ve Flash Professional gibi yazılımlarla entegre bir şekilde sorunsuz ve uyumlu olarak çalışmaktadır.

Böylece masaüstü yayıncılık işinde verimliliğiniz artıyor. Programın sunduğu çok sayıda gelişmiş ve kullanması kolay araç sayesinde profesyonel ve etkileyici sayfalar dizayn edebilirsiniz. Ayrıca Web’e baskı özelliğinden yararlanarak içeriği XHTML biçimine dönüştürebilir ve CSS ile bunları biçimlendirebilirsiniz.

İndirmek için tıklayınız


Yayımlandı

kategorisi

,