Ana sayfa Windows Adobe Photoshop CS5 Türkçe Yama

Adobe Photoshop CS5 Türkçe Yama

2832
0

Adobe Photoshop CS5 Türkçe Yama indir Gezginler, Adobe Photoshop CS5 Türkçe Yama Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Adobe Photoshop CS5 Türkçe Yama Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Adobe Photoshop CS5 Türkçe Yama Programı Nedir?

%100 TR Dil Paketi Türkçeleştirme Yaması.

Adobe Photoshop CS5 Türkçe Yama İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici:
  • Boyutu: 1.1 MBAdobe Photoshop CS5 Türkçe Yama Özellikleri ve Kullanımı

Artık Photoshop programını tamamen türkçe yapabilir ve tüm açıklamalar ile menüleri Türkçeleşmiş olarak görebilirsiniz. Böylece bu efsanevi program daha iyi öğrenmenin yanı sıra, yaptığınız ve yapacağınız işlemleri daha kolay ve dolayısıyla daha hızlı yapma şansına kavuşursunuz.

CS5 Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

Önce Photoshop’u tamamen kapatın. CS5’in kurulu olduğu klasöre bu Türkçe yamayı kurun. Genellikle bu klasör C:ProgramFiles/Adobe/Adobe Photoshop CS5 olur. Zaten yamanın varsayılan olarak yani otomatik olarak kurulacağı yer de burasıdır. Kısacası normalde klasörü değiştirmenize gerek yok. Fakat eğer başka bir klasöre Photoshop CS5’i kurmuşsanız, Gözat butonuna tıklayıp bu klasörü seçin.

Yamayı kurduktan sonra otomatik olarak Türkçeleşecek. Eğer olmazsa  CS5 programını çalıştırın ve klavyeden Ctrl+K kısayol tuşuna basın. Açılan menüden Language sekmesine tıklayın ve açılan menüden Türkçe dilini seçin. Hayırı olsun.

Not: Bu yamayı virüs testine soktum temiz çıktı. Rapora buradan bakabilirsiniz.

Hemen İndir: Adobe Photoshop CS5 Türkçe Yama


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here