Ana sayfa Güvenlik AGSoft Site-Apartman Aidat ve Gelir Gider Takip Programı

AGSoft Site-Apartman Aidat ve Gelir Gider Takip Programı

1160
0

AGSoft Site-Apartman Aidat ve Gelir Gider Takip Programı indir Gezginler, AGSoft Site-Apartman Aidat ve Gelir Gider Takip Programı Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, AGSoft Site-Apartman Aidat ve Gelir Gider Takip Programı Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


AGSoft Site-Apartman Aidat ve Gelir Gider Takip Programı Programı Nedir?

Yönetici Yazılımı PC İçin Ücretsiz Demo.

AGSoft Site-Apartman Aidat ve Gelir Gider Takip Programı İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretli - 220TL
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: AGSoft Yazılım
  • Boyutu: 3.22 MBAGSoft Site-Apartman Aidat ve Gelir Gider Takip Programı Özellikleri ve Kullanımı

AGSoft Site – Apartman Aidat ve Gelir Gider Takip; site ve apartman yöneticilerinin üyelerinden almış oldukları aidatların takibini yapabilecekleri kullanımı kolay bir site yönetimi takip yazılımıdır.
Yazılımın kullanıcı dostu arayüzü sayesinde site, apartman ve iş hanı gibi toplu yaşama alnında yaşayanların aidat ve gelir, gider verilerini kolaylıkla takibini, yapabilirsiniz. Yazılıma mülk sahiplerinin bilgilerini girebilirsiniz ve tek tuş ile tüm mül sahibi ve oturanlara aidat aktarımı yapabilirsiniz. Ayrıca yazılım ile Excel’e veri aktarımı yapabilir, aynı şekilde Excel’den veri aktarımı yapabilmeniz mümkündür.
Ayrıca tüm üyelerin borç durumları listelenebilir ve ayrıntılı raporlama yapabilir, yazıcıdan çıktılarını alabilirsiniz. Bununla birlikte aylı, yıllık gelir – gider raporlarını alabilir, sınırsız mülk ve üye girişi yapabilirsiniz. Sınırsız site ve apartman takibi yapabilir, üyelerin resimlerini yazılıma aktarabilirsiniz.

Hemen İndir: AGSoft Site-Apartman Aidat ve Gelir Gider Takip Programı


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here