Ana sayfa Ticari Yazılım AKINSOFT OctoPlus

AKINSOFT OctoPlus

1058
0

AKINSOFT OctoPlus indir Gezginler, AKINSOFT OctoPlus Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, AKINSOFT OctoPlus Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


AKINSOFT OctoPlus Programı Nedir?

Ücretsiz cari hesap ve fatura programı.

AKINSOFT OctoPlus İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Akınsoft
  • Boyutu: 17.6 MBAKINSOFT OctoPlus Özellikleri ve Kullanımı

Bu program yardımıyla işletmelerin cari, kasa, stok, fatura tarzı işlemlerini kolayca yapabilir, takip edebilir ve bilgisayarda işleyebilirsiniz.

Oldukça hızlı çalışan başarılı bir muhasebe yazılımıdır. Muhasebe ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız bu programda bulunuyor. Bunlar arasında cari hesaplar, çek ve senet alacaklarının takibi de yer almaktadır.

Dilerseniz çoklu kullanıcı desteği sayesinde aynı anda birkaç kişi tarafından bu programı kullanabilirsiniz. Yine çoklu kasa ve kasadan kasaya transfer özelliği de bulunuyor. Seri noya bakarak ürünlerin garanti kapsamında olup olmadığını da kontrol edebilirsiniz. Ayrıca stok fiyatlarını toplu olarak yüzdesel yada tutar oranı şeklinde değiştirmek mümkün. Stok ve cair kayıtlarda seri etiket basılabilir. Alış fiyatından otomatik olarak satış fiyatı oluşturabiliyor. Tüm çek ve senet takibini bu programla yapabilirsiniz. Ayrıca banka bakiye listesi ve likit akışını da takip etmek mümkün.

Hemen İndir: AKINSOFT OctoPlus


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here