Ana sayfa Grafik Alibre Design CAD

Alibre Design CAD

1426
0

Alibre Design CAD indir Gezginler, Alibre Design CAD Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Alibre Design CAD Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Alibre Design CAD Programı Nedir?

Sac ve Katı Modelleme Cad Yazılımı Ücretsiz Demo.

Alibre Design CAD İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Deneme Sürümü - 169$
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Alibre
  • Boyutu: 148 MBAlibre Design CAD Özellikleri ve Kullanımı

Alibre Design CAD programı aslında metal imalat alanında çalışan üreticiler için özel olarak yapılmıştır. Bu araç ile katı modellemeler yapabilir, sac modelleme yapabilir ve teknik resim görüntüleri hazırlayabilirsiniz.

Rakiplerinden en büyük farkı ise gelişmiş özellikleri çok kolay bir şekilde gerçekleştirme imkanı sunmasıdır. Böylece 3D Cad çizimleri, FEA, Render ve Döküman Yönetimi işlerini hem pratik hem de hızlı bir biçimde yapabiliyorsunuz.

Metal imalat sektöründe üretimin hemen öncesinde lazım olan parça tasarımı, montaj tasarımları, 2D çizim, 3D çizim gibi işlemleri yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra çizimler üzerinde radyus değişikliği, yüzey yüksekliği değişikliği, yükselti kaydırma gibi işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Üstelik programın sahip olduğu teknik resim aracında yer alan görünüm oluşturma sihirbazından faydalanarak 3D modelden, montajdan veya metal levha dizaynından oluşturmak istenen görünümü seçip bu görünümleri kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

30 günlük sınırsız deneme sürümüdür.

Hemen İndir: Alibre Design CAD


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here