Ana sayfa Ticari Yazılım Ayrax Kişisel Hesap Takip

Ayrax Kişisel Hesap Takip

942
0

Ayrax Kişisel Hesap Takip indir Gezginler, Ayrax Kişisel Hesap Takip Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Ayrax Kişisel Hesap Takip Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Ayrax Kişisel Hesap Takip Programı Nedir?

Ücretsiz kişisel hesap takip programı.

Ayrax Kişisel Hesap Takip İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Ayrax
  • Boyutu: 7.4 MBAyrax Kişisel Hesap Takip Özellikleri ve Kullanımı

Şahsi hesapları takip etmek ve kişisel finans  yönetimi için Ayrax programından faydalanabilirsiniz.

Bu araç sayesinde telefon ve adres bilgilerini kaydedebilir ve gelir gider tablosunu kontrol altında tutarak yakından takip edebilirsiniz.

Tamamen bedava olan bu programın çok sayıda aracı bulunuyor. Mesela adres defteri aracı, finans aracı, takvim aracı ve hatırlatıcı araç mevcut. Dilerseniz bu programı USB bellek içine atıp yanınızda taşıyabilir ve tek tıkla (kurulumsuz) çalıştırabilirsiniz.

Not: Bu program yayından kaldırılmıştır. Yani üreticisi artık bu programı kapatmıştır ve indirilemez durumdadır. Onun yerine yine Türkçe dil desteği olan ve yine tamamen ücretsiz sunulan, çok kaliteli bir kişisel muhasebe ve hesap takip programı olan “Personal Finances” yazılımını tavsiye ediyorum. Buraya tıklayarak veya aşağıdaki indirme linkine tıklayarak bilgisayara indirebilirsiniz. Ekran görüntüsü aşağıdaki gibidir.

Hemen İndir: Ayrax Kişisel Hesap Takip


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here