Ana sayfa Öğrenci Araçları Bilden 1. Sınıf Türkçe

Bilden 1. Sınıf Türkçe

564
0

Bilden 1. Sınıf Türkçe indir Gezginler, Bilden 1. Sınıf Türkçe Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Bilden 1. Sınıf Türkçe Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Bilden 1. Sınıf Türkçe Programı Nedir?

İlköğretim 1. Sınıf Türkçe Konu Anlatımı Testler Animasyon Oyun Etkileşimli Eğitim Programı.

Bilden 1. Sınıf Türkçe İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Deneme Sürümü - 29.50 Tl
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Bilden Bilgisayar
  • Boyutu: 158 MBBilden 1. Sınıf Türkçe Özellikleri ve Kullanımı

Bu sene değiştirilen yeni müfredat ile birebir uyumlu bir şekilde hazırlanan Bilden 1. Sınıf Türkçe eğitim programı sayesinde çocuklarınız Türkçe dersini sevecek, tüm konuları çok kolay ve hızlı bir biçimde öğrenecek.

İçerisinde Türkçe dersinin konularını etkileşimli, animasyonlu, müzikli, oyunlu ve çeşitli görsellerle birlikte öğrencilere anlatan bu araç ile artık çocuklar hem Türkçe’yi çok iyi bilecek, hem okuma hızını ve anlama hızını geliştirecek, hem de okuldaki derslerinin başarısı artacak. Unutmayın ki, Türkçesi zayıf olanın diğer dersleri iyi olamaz.

Örneğin yazılımın içerisinde bulunan okuma parçaları, hazırlık çalışmaları, okuma parçalarının sesli dinletisi, okuma parçaları üzerinde anlama çalışmaları, etkinlikler, sözlük ve tema değerlendirme alanı gibi etkinlikler ve oyunlar sayesinde bütün çocuklar Türkçeyi mükemmel bir biçimde öğrenecektir.

Konu başlıkları ise şunlardır: Birey ve Toplum, Atatürk, Değerlerimiz, Sağlık ve Çevre, Hayal Gücü ve Gizemler, Üretim Tüketim ve Verimlilik, Eğitsel ve Sosyal Etkinlikler ile Oyun ve Spor temaları.

 

Hemen İndir: Bilden 1. Sınıf Türkçe


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here