Ana sayfa Windows Bilden 6. Sınıf Matematik

Bilden 6. Sınıf Matematik

1711
0

Bilden 6. Sınıf Matematik indir Gezginler, Bilden 6. Sınıf Matematik Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Bilden 6. Sınıf Matematik Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Bilden 6. Sınıf Matematik Programı Nedir?

Konu Anlatımı ve Testler (E-kitap İndir).

Bilden 6. Sınıf Matematik İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Deneme Sürümü -
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Bilden Bilgisayar
  • Boyutu: 95.78 MBBilden 6. Sınıf Matematik Özellikleri ve Kullanımı

Bilden 6. Sınıf Matematik e-kitap yazılımı içeriğinde bulunan yıla ait tüm konu anlatımları ve konuların sonunda bulunan testler sayesinde kolaylıkla sınavlara hazırlanabilirsiniz.
Bilden 6. Sınıf Matematik e-kitap yazılımı ders konuları : kümeler, doğal sayılar, asal sayılar ve çarpanlarına ayırma, kesirler, kesirlerin ondalık gösterimi, nokta, doğru, düzlem, uzay, doğru parçası ve ışın, açı, üçgen ve çeşitleri, oran ve orantı.

İlköğretim 6.sınıfa giden öğrencilerin çok işine yarayacak bu programda matematik dersiyle ilgili bütün konu anlatımları mevcut. Ayrıca her konunun sonunda çeşitli testleri çözerek konuyu daha iyi anlayabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

Başlıca konular:nokta, doğru, düzlem, uzay, doğru parçası ve ışın, açı, üçgen ve çeşitleri, oran ve orantı, kümeler, doğal sayılar, asal sayılar ve çarpanlarına ayırma, kesirler, kesirlerin ondalık gösterimi.

Hemen İndir: Bilden 6. Sınıf Matematik


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here