Ana sayfa Eğitim Bilden 7. Sınıf Fen ve Teknoloji

Bilden 7. Sınıf Fen ve Teknoloji

829
0
Bilden 7. Sınıf Fen ve Teknoloji Programı Nedir?
7. Sınıf Fen ve Teknoloji E-Kitap Yazılımı.

Bilden 7. Sınıf Fen ve Teknoloji İndirmek İçin Buraya Tıklayınız


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Deneme Sürümü -
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Bilden Bilgisayar
  • Boyutu: 98.86 MBBilden 7. Sınıf Fen ve Teknoloji Özellikleri ve Kullanımı

Bilden 7.Sınıf Fen ve Teknoloji yazılımının içeriğinde bulunan grafiksel konu anlatımları ile konu tekrarı yapabilir ve konu sonunda bulunan testler ile bilginizi sınayabilirsiniz.
Bilden 7.Sınıf Fen ve Teknoloji yazılımı içeriği; konu anlatımı, bilgi, alıştırmalar, testlerden oluşmaktadır. Ayrıca içeriğinde; vücudumuzu tanıyalım, canlıların çeşitliliği, insan ve çevre, ısı, mekanik, elektrik, güneş sistemi ve uzay konuları bulunmaktadır.

Okula giden öğrencilere okulda aldığı derslere yardımcı olması amacıyla hazırlanmış bu harika eğitim programı sayesinde çocuklarınız gördüğü dersleri çok daha iyi anlayacak, olayın özünü kavrayacak ve derslerde yada sınavlarda çok daha başarılı olacak.

İçinde görsel etkileşimli konu anlatımları, eğlenceli testler, alıştırmalar ve çeşitli oyunlar bulunuyor. Böylece çocuklar fen ve teknoloji öğrenirken eğlenerek güzel vakit de geçirmiş olacak ve bu dersi daha çok sevecek.

Konu başlıklarını maddeler halinde sıralayacak olursak: vücudumuzu tanıyalım, canlıların çeşitliliği, insan ve çevre, ısı, mekanik, elektrik, güneş sistemi ve uzay konuları.

Hemen İndir: Bilden 7. Sınıf Fen ve Teknoloji


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here