Ana sayfa Öğrenci Araçları Bilgi Yarışması Programı

Bilgi Yarışması Programı

2087
0

Bilgi Yarışması Programı indir Gezginler, Bilgi Yarışması Programı Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Bilgi Yarışması Programı Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Bilgi Yarışması Programı Programı Nedir?

Okullar Arası Kullanılan Profesyonel Yazılım.

Bilgi Yarışması Programı İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Teknosınav
  • Boyutu: 2.8 MBBilgi Yarışması Programı Özellikleri ve Kullanımı

Piyasada bilgisayarlar için bulabileceğiniz en kaliteli bilgi yarışması programlarından biridir. O kadar başarılı bir şekilde yapılmış ki, tüm okullarda düzenlenen bilgi yarışmaları için bu programı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Programdaki soruları bir porjeksiyon cihazı yardımıyla duvara yansıtabilir yada çoklayıcı yardımıyla gösterebilirsiniz. Görüntü kalitesi oldukça tatmin edici seviyededir. Bu tip bilgi yarışmalarında genellikle kullanılan masaların üzerindeki butonlar ve elektronik sistemler özellikle bu program için üretiliyor.

Sorulara cevap vermek için her yarışmacının önünde bulunan A, B, C, D, E harflerinden oluşan butonlara basması gerekiyor.

Programı kullanmak kolay. Öncelikle yarışmayı tanımıyorsunuz, sonra soruları düzenliyorsunuz ve son olarak yarışmayı başlatıyorsunuz.

Hemen İndir: Bilgi Yarışması Programı


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here