Ana sayfa Oyun Bus Driver

Bus Driver

2056
0

Bus Driver indir Gezginler, Bus Driver Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Bus Driver Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Bus Driver Programı Nedir?

Otobüs sürme simülasyonu belediye otobüsü şoförü oyunu.

Bus Driver İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Deneme Sürümü -
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows
  • Üretici: SCS Software
  • Boyutu: 78.03 MBBus Driver Özellikleri ve Kullanımı

Eğer siz de benim gibi öğretim hayatı boyunca okula belediye otobüsleri ile gidip geldiyseniz, eminim sizlerin de belediye otobüsü şoförlerine imrenmişliğiniz vardır. Mutlaka en azından bir yada birkaç kere keşke ben de okula gitmek yerine bir belediye otobüsü sürseydim akşama kadar gel keyfim gel demişsiniz.

İşte Bus Driver sayesinde tüm bu hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Bu oyunda gerçek bir otobüsü kullanacak ve şehirdeki yoğun trafik içinde, trafik kurallarına tam uyarak duraklara tam vaktinde gitmeye çalışacaksınız. Her durakta yolcu indirecek, yeni yolcular alacak ve seferi güvenli bir şekilde tam zamanında tamamlamaya çalışacaksınız.

Toplamda 12 farklı otobüs ve toplu taşıma aracı bulunuyor. Dilerseniz iklim şartlarını, gece ve gündüz çalışma zamanını ve diğer seçenekleri kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

Hemen İndir: Bus Driver


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here