Ana sayfa Araçlar Cep Telefon Rehberimi Yedekle

Cep Telefon Rehberimi Yedekle

865
0

Cep Telefon Rehberimi Yedekle indir Gezginler, Cep Telefon Rehberimi Yedekle Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Cep Telefon Rehberimi Yedekle Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Cep Telefon Rehberimi Yedekle Programı Nedir?

Rehber yedekleme yazılımı.

Cep Telefon Rehberimi Yedekle İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans: Ücretsiz
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: AhsenSoft
  • Boyutu: 529 KBCep Telefon Rehberimi Yedekle Özellikleri ve Kullanımı

Eğer bu programla rehberin yedeğini alırsanız, daha sonraki bir zamanda rehberiniz silinse bile tek tıkla geri yükleyip büyük bir beladan kurtulabilirsiniz.

Öncelikle Cep telefonundaki bilgileri bilgisayara aktarın. Gönderilen bilgiler Excel ile entegre olacak. Böylece açıp değişiklik (ekleme, silme, güncelleme) yapabilirsiniz.

Ayrıca isterseniz bilgisayarda Excel dosyası şeklinde sıfırdan bir rehber oluşturup cep telefonuna bile gönderebilirsiniz. Tabii ki Excel dosyasını VCF formatında kaydettikten sonra telefona yollamalısınız.

Güvenlik Notu: İndireceğiniz bu programın kurulum dosyasını virüs taramasına soktum ve çok sayıda antivirüs tarafından uyarı verdi. Uyarılara göre bu dosyanın içinde reklam yazılımı var. Yani kurulum sırasında size bazı teklifler sunarak bilgisayara reklam yazılımları yüklemek isteyecek. Teklifleri kabul etmeden kurulum yaparsanız, başınız hiç ağrımaz.

Hemen İndir: Cep Telefon Rehberimi Yedekle


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here