Ana sayfa E-Kitap CmapTools

CmapTools

2293
0

CmapTools indir Gezginler, CmapTools Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, CmapTools Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


CmapTools Programı Nedir?

Kavram Haritası Hazırlama Programı (Ücretsiz).

CmapTools İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows
  • Üretici: IHMC
  • Boyutu: 349 KBCmapTools Özellikleri ve Kullanımı

CmapTools; işletim sistemi Windows 95, 98, 98 SE, ME, 2000, NT, XP, Vista, 7 ve 8 olan bilgisayarlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir kavram haritası oluşturma yazılımıdır.
Her seviyeden bilgisayar kullanıcısının rahatlıkla kullanabileceği bir arayüze sahip olup kullanıcılarına kavram haritaları oluşturup paylaşım yapmalarına olanak tanımaktadır. Oluşturacağınız kavram haritaları ile anlatımlarınızı daha kolay ve akılda kalıcı bir şekle sokmak istiyorsanız CmapTools sizinde tercih etmeniz gereken bir programdır.

Pek çok projeniz için kavram haritaları hazırlamanız gerekebilir. Kavram haritasının oldukça faydalı olduğu alanlar vardır. Bu gibi durumlarda kolay ve hızlı bir şekilde kavram haritası yapmak için CmapTools programından faydalanabilirsiniz. Kullanması son derece kolay olan bu programla hiç zorlanmadan kavram haritası oluşturabilirsiniz. Aşağıdaki ekran görüntüsünde programın özelliklerini az çok görebilirsiniz.

Hemen İndir: CmapTools


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here