Ana sayfa Donanım Comfort On-Screen Keyboard

Comfort On-Screen Keyboard

973
0

Comfort On-Screen Keyboard indir Gezginler, Comfort On-Screen Keyboard Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Comfort On-Screen Keyboard Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Comfort On-Screen Keyboard Programı Nedir?

En İyi Sanal Klavye Programı Gelişmiş .

Comfort On-Screen Keyboard İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Deneme Sürümü - 19.95$
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Comfort Software Group
  • Boyutu: 3.6 MBComfort On-Screen Keyboard Özellikleri ve Kullanımı

Eğer dokunmatik ekranlı bir cihazda kullanmak için sanal bir klavye yazılımı arıyorsanız, şuan için internette bulabileceğiniz en kaliteli ve en gelişmiş özelliklere sahip olan program Comfort On-Screen Keyboard yazılımıdır.

Hem tabletlerde hem de diğer dokunmatik PC’lerd rahatlıkla ve sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz bu araç sayesnde artık fiziksel yani mekanik bir klavye almanıza hiç gerek yok.

Başlıca özellikleri arasında otomatik kelime tamamlamayı ve sıkça kullandığımız kelimeleri tek tıkla otomatik tekrar ettirmesi yani hızlı bir şekilde yazması gibi gelişmiş özellikleri sayabiliriz. Ayrıca bilgisayarda en çok kullanılan en popüler programların kısayol simgeleri bu sanal klavyenin üzerinde gösterilmektedir. Böylece bu kısayol simgelerine tıklayarak çok pratik ve hızlı bir şekilde programları çalıştırabilirsiniz.

Hemen İndir: Comfort On-Screen Keyboard


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here