Ana sayfa Ticari Yazılım EBS Hızlı Satış Programı

EBS Hızlı Satış Programı

970
0

EBS Hızlı Satış Programı indir Gezginler, EBS Hızlı Satış Programı Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, EBS Hızlı Satış Programı Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


EBS Hızlı Satış Programı Programı Nedir?

Ücretsiz bakkal dükkan büfe kozmetik market kırtasiye otomasyon muhasebe hesap takip programı.

EBS Hızlı Satış Programı İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: EBS Yazılım
  • Boyutu: 10 MB



EBS Hızlı Satış Programı Özellikleri ve Kullanımı

Hem barkodlu hem de barkodsuz ürün satışı yapan firmaların tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir program olan EBS Hızlı Satış Programı daha çok kozmetik mağazası, kırtasiye dükkanı, bakkal dükkanı, büfe, butik mağazaları ve marketler için uygundur.

Bu programın kısayol tuş desteği, paranın üstünü hesaplama özelliği, raf etiketi yazdırma özelliği, ürünün fiyatını değiştirme özelliği, barkod etiket yazdırma özelliği, satış fişi yazdırma özelliği, alış-satış hareketlerini takip etme özelliği, günlük ve aylık hasılat tutarını takip etme özelliği, ürün iade girişi özelliği, hızlı satış harici stok hareketlerini izleme özelliği, ürünlerin fiyatını değiştirme özelliği ve hızlı ürün güncelleme desteği bulunuyor. Ayrıca hem Excel’e ürünleri aktarabilir, hem de Excel’den içeri aktarabilirsiniz.

Programı ilk çalıştırdığnızda kullanıcı adına ve şifreye 1 yazıp giriş yapınız.

Hemen İndir: EBS Hızlı Satış Programı


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here