Ana sayfa Ticari Yazılım EBS Otel (Kimlik Bildirim) Programı

EBS Otel (Kimlik Bildirim) Programı

768
0

EBS Otel (Kimlik Bildirim) Programı indir Gezginler, EBS Otel (Kimlik Bildirim) Programı Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, EBS Otel (Kimlik Bildirim) Programı Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


EBS Otel (Kimlik Bildirim) Programı Programı Nedir?

Kimlik Bildirim Yazılımı İşletmeler İçin Ücretsiz Demo.

EBS Otel (Kimlik Bildirim) Programı İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Deneme Sürümü - 49.95$
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: EBS Yazılım
  • Boyutu: 10.3 MBEBS Otel (Kimlik Bildirim) Programı Özellikleri ve Kullanımı

Kullanması nispeten kolay olan bir kimlik bildirim yazılımı arıyorsanız EBS Otel (Kimlik Bildirim) Programı sizin için idealdir. Zaten programın dili Türkçe olduğu için hiç zorlanmadan işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Bu program Jandarma Genel Komutanlığının ve Emniyet Genel Müdürlüğünün belirlediği standartlara uygun bir şekilde yapılmıştır. Böylece işletmelerin geçici ikamet için gönderilmesi gereken kimlik bildirim dosyalarını XML şeklinde hazırlayabilir ve gönderebilirsiniz. Programa şifre girerek şifreyi bilmeyenlerin giriş yapmasını ve bilgileri görmesini engelleyebilirsiniz. Dilerseniz verilerin yedeğini alabilirsiniz.

30 günlük deneme sürümüdür.

Sitemizden yükleyeceğiniz bu programı antivirüs testine soktuk ve tamamen güvenli çıktı. Yani %100 temizdir ve hiçbir zararlı içermez. Dilerseniz rapora buradan göz atabilirsiniz.

Hemen İndir: EBS Otel (Kimlik Bildirim) Programı


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here