Ana sayfa Ticari Yazılım EBS Servis Takip Programı

EBS Servis Takip Programı

787
0

EBS Servis Takip Programı indir Gezginler, EBS Servis Takip Programı Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, EBS Servis Takip Programı Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


EBS Servis Takip Programı Programı Nedir?

Ücretsiz Müşteri Kayıt Garanti Takibi Cari Hesap Ödeme Muhasebe Değişen Parça Kargo Bilgileri.

EBS Servis Takip Programı İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: EBS Yazılım
  • Boyutu: 10 MBEBS Servis Takip Programı Özellikleri ve Kullanımı

EBS Servis Takip Programı genel olarak isminden de anlayacağınız gibi servis firmalarının tüm müşterilerini takip edebileceği, kaydedebileceği ve yönetebileceği bir otomasyon yazılımıdır.

Programın dili Türkçedir ve arayüzü anlaşılır bir şekilde dizayn edildiğinden dolayı iş akışı kolayca yönetilmektedir. Hem servise gelen tüm müşterileri hem de bütün ekibinizi yönetme konusunda size yardımcı olmaktadır.

Programın başlıca özellikleri, araçları ve modüllerini kısaca sıralayacak olursak; servis formu ve süreç takibi, teknisyen ve ekip takibi, müşteri ve cihaz bazında servis detaylı sorgulama, garanti takibi ve seri numarası takibi, bakım sözleşmeleri ve periyodik bakımlar, görüşme randevu ve görev takibi, serviste bekleyen ürünlerin takibi, cari hesap takibi, değişen parça takibi, kargo işlemleri, resim, video ve dosya takibi, servis formu, servis kabul fişi, veri analiz ve raporlama gibi şeyleri en başa yazmamız gerekir.

Programı ilk açtığınız zaman karşınıza kullanıcı adı ve şifre çıkacak. Her iki alana da 1 yazarak giriş yapınız.

Hemen İndir: EBS Servis Takip Programı


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here