Ana sayfa Sektörel Yazılım Elzem Entegre Teknik Servis Takip Yazılımı

Elzem Entegre Teknik Servis Takip Yazılımı

962
0

Elzem Entegre Teknik Servis Takip Yazılımı indir Gezginler, Elzem Entegre Teknik Servis Takip Yazılımı Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Elzem Entegre Teknik Servis Takip Yazılımı Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Elzem Entegre Teknik Servis Takip Yazılımı Programı Nedir?

Teknik Servis Takip Yazılımı.

Elzem Entegre Teknik Servis Takip Yazılımı İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: ElzemSoft
  • Boyutu: 21.45 MBElzem Entegre Teknik Servis Takip Yazılımı Özellikleri ve Kullanımı

Eğer teknik servis hizmeti veriyorsanız ve tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz ve hatasız olarak karşılayabilecek kaliteli ve güçlü bir yazılım arıyorsanız, Elzem Entegre Teknik Servis Takip Yazılımını denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Bütün müşterileri ve verilen hizmetlerin bilgisini kayıt altına alıp kolayca takip edebilirsiniz.

Böylece tüm müşterilere tam vaktinde ve kaliteli hizmet verebilirsiniz. Ayrıca programın sahip olduğu SMS mesaj gönderme desteği sayesinde arızalı cihazlar ile ilgili otomatik bilgi mesajları yollayabilirsiniz.

Bunların yanı sıra, Müşteri arıza talepleri, arıza tespiti, teknisyenin görevlendirilmesi, arızanın giderilmesi, kullanılan parçaların kaydı, müşteriye cihazın teslimi ve açık veya kapanmamış müşteri formları ile ilgili bütün bilgilerin rahatlıkla takibini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu programın sahip olduğu modüller şunlardır: cari kartları, stok kartları, fatura, çek – senet, açık hesap, arıza takibi modülü.

Hemen İndir: Elzem Entegre Teknik Servis Takip Yazılımı


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here