Ana sayfa Güvenlik Esinti Bilişim Namaz Vakti Yeni Versiyon

Esinti Bilişim Namaz Vakti Yeni Versiyon

1261
0

Esinti Bilişim Namaz Vakti Yeni Versiyon indir Gezginler, Esinti Bilişim Namaz Vakti Yeni Versiyon Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Esinti Bilişim Namaz Vakti Yeni Versiyon Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Esinti Bilişim Namaz Vakti Yeni Versiyon Programı Nedir?

Ezan Saatleri Otomatik Sesli Ezan Okuyan Uyarı ve Haber Veren Program İnternetsiz.

Esinti Bilişim Namaz Vakti Yeni Versiyon İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Esintibilişim
  • Boyutu: 488 KBEsinti Bilişim Namaz Vakti Yeni Versiyon Özellikleri ve Kullanımı

Masaüstü bilgisayarda tüm namaz vakitlerini en doğru biçimce takip etmek için bulabileceğiniz piyasadaki en iyi yazılımdır. Çünkü bu programın bilgileri Diyanetin web sitesinden otomatik olarak çekilmektedir.

Bu programı kullanmak için internet bağlantısına gerek yoktur. Zira siz indirdiğiniz ve kurduğunuzda zaten veritabanında tüm namaz vakitleri hazır olarak gelir.

Dilerseniz bu yeni versiyonda her cuma günü sela okumasını sağlayabilir ve sistem tepsisindeki simgesinin değişmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca sistem tepsisindeki logoya tıklayarak sesini tamamen kapatabilirsiniz. Bunların dışında tarih sayacı ve hata kontrolü gibi yepyeni fonksiyonlara sahiptir.

Masaüstünde ezan vakti gözüken görsel uyarı penceresini kapatınca ezan sesinin susmasını tercih edebilir veya devam etmesini seçebilirsiniz. Eski sürümde direk olarak ezan sesi de kapatılıyordu.

Hemen İndir: Esinti Bilişim Namaz Vakti Yeni Versiyon


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here