Ana sayfa Oyun Euro Truck Simulator Demo

Euro Truck Simulator Demo

1648
0

Euro Truck Simulator Demo indir Gezginler, Euro Truck Simulator Demo Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Euro Truck Simulator Demo Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Euro Truck Simulator Demo Programı Nedir?

Tır sürme oyunu simülasyonu.

Euro Truck Simulator Demo İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Deneme Sürümü - 29.99 £
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows
  • Üretici: ScsSoft
  • Boyutu: 120 MBEuro Truck Simulator Demo Özellikleri ve Kullanımı

Uzun yol şoförlüğünü seviyorsanız Euro Truck Simulator oyununa bayılacaksınız. Tır sürme simülasyonları arasında dünyanın en popüler ve en çok oynanan oyunudur. Üstelik artık Türkiye’nin ve KKTC’nin karayolları da oyuna dahil edilmiştir.

ETS oyununun grafikleri ve sesleri mükemmel kalitededir. Gerçekçi fizik motoru sayesinde gerçekten tır sürüyormuş gibi hissedeceksiniz. Oyunda kargoyu tam zamanında hedeflerine ulaştırarak daha çok para kazanmaya çalışacaksınız. Bu uğurda uzun yolculuklara çıkacak ve sabır göstereceksiniz. Fakat bence bu yolculuklar stres atmak için ve rahatlamak için mükemmel oluyor. Çok para kazanınca yeni tırlar alabilir, modifiye yapabilir veya kargo şirketi kurabilirsiniz.

ETS oyununun Türkçe dil dosyasını sitemiz üzerinden güvenle indirmek için aşağıdaki linke tıklayınız. Antivirüs taraması yapılmıştır ve tamamen temiz bir dosyadır.

ETS Türkçe Yama İndir

Hemen İndir: Euro Truck Simulator Demo


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here