Ana sayfa Öğrenci Araçları EzberPRO Kelime Ezber Programı

EzberPRO Kelime Ezber Programı

1097
0

EzberPRO Kelime Ezber Programı indir Gezginler, EzberPRO Kelime Ezber Programı Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, EzberPRO Kelime Ezber Programı Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


EzberPRO Kelime Ezber Programı Programı Nedir?

Yabancı Dil Kelime Listesi Öğrenme Yazılımı.

EzberPRO Kelime Ezber Programı İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: TR / EN
  • Sistem: Windows
  • Üretici: EzberPRO
  • Boyutu: 319 KBEzberPRO Kelime Ezber Programı Özellikleri ve Kullanımı

Yabancı dil çalışan pek çok öğrenci ve sivilin işine yarayacağından emin olduğum bu yazılım sayesinde kendinize özel olarak hazırladığınız kelime listesini pratik bir şekilde çalışarak iyice ezberleyebilirsiniz.

Sırasıyla listedeki tüm kelimeleri size tek tek gösterir. Bu yazılımın menüsünde üst yazı ve alt yazı alanında farklı sıra takip edilmektedir. Bundan dolayı listeniz bitinceye dek kelimeler tekrar etmektedir.

Programda size sunulan 5 farklı hız seçeneği bulunuyor. Eğer bu seçeneklerden en yüksek hızı seçerseniz, üst yazı alanında 600 kelime ve alt yazı alanında 1200 kelime gösteriliyor.

Programın içerisinde Azerice, Özbekçe ve Jalpli Türk dilleri hazır olarak bulunmaktadır. Fakat UTF-8 desteği olduğu için Rusça, Korece, Japonca ve Çince gibi dilleri de destekler.

Hemen İndir: EzberPRO Kelime Ezber Programı


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here