Ana sayfa Grafik Face Off Maker

Face Off Maker

1569
0

Face Off Maker indir Gezginler, Face Off Maker Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Face Off Maker Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Face Off Maker Programı Nedir?

Fotoğraflara Yüz Ekleme Değiştirme Programı Komik Eğlenceli Şakalar Yapma.

Face Off Maker İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Viscom Software
  • Boyutu: 7.4 MBFace Off Maker Özellikleri ve Kullanımı

Face Off Maker çok başarılı ve gelişmiş bir yüz değiştiricidir. Kısacası fotoğraftaki yüzlere makyaj yaparak adeta fotomontajlı hale getirme aracıdır.

Face Off Maker programı sayesinde resimlerdeki insanların yüzünü kolayca değiştirebilir ve çok daha komik veya eğlenceli bir şekle sokabilirsiniz.

Örneğin kendi yüzünüzü kesip fotoğraftaki başka bir yüzün yerine koyabilirsiniz. Arkadaşlarınızın fotoğraflarındaki yüzünü kesip yerine başka bir hayvan başı koyabilir veya ünlülerin selfie özçekim resimlerini değiştirerek arkadaşlara şakalar yapabilirsiniz.

Programın içinde bir sürü hazır şablon geliyor. Bunları ve arka plan resimlerini kullanıp çok kısa ve kolay bir biçimde harika şakalar ve komik resimler hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz resimlerin parlaklığını, netliğini, kontrastını, rengini ve doygunluğunu ayarlayabilir veya döndürebilirsiniz.

Hemen İndir: Face Off Maker


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here