Ana sayfa Dosya İndirme Yöneticileri Facebook Albums Downloader

Facebook Albums Downloader

1179
0

Facebook Albums Downloader indir Gezginler, Facebook Albums Downloader Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Facebook Albums Downloader Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Facebook Albums Downloader Programı Nedir?

Facebook Fotoğraf Albümü İndirme Programı.

Facebook Albums Downloader İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Yuvraj Singh Babrah
  • Boyutu: 4.27 MBFacebook Albums Downloader Özellikleri ve Kullanımı

Facebook’dan albüm indirmek ve bilgisayara kaydetmek için bu programı kullanabilirsiniz.

Facebook hesabınızdaki tüm resimleri teker teker indirmek bir işkenceden başka bir şey değil. Facebook Albums Downloader sayesinde tüm fotoğrafları toplu olarak albümler şeklinde bilgisayara kaydedebilirsiniz. Üstelik kullanması oldukça kolay ve son derece hızlı bir şekilde indiriyor.

Fakat öncelikle http://fad.eu5.org/ sitesini ziyaret ederek Facebook hesabınızla giriş yapmalısınız ve size verilecek kodu kopyalayarak bu programdaki ilgili yere girmelisiniz. Çünkü yalnızca kendi hesabınızdaki fotoğraf albümlerini indirmeye izin veriyor. Başkalarının resimlerini toplu olarak indirmeyi önlemek için böyle bir önlem alınmış. Kodu girdikten sonra fotoğrafların bilgisayarda kaydedileceği klasörü seçin ve Download yazan butona tıklayarak indirmeyi başlatın.

Önemli Uyarı: Bu programı çok sayıda antivirüs tarafından taramaya soktuk ve %100 temiz olarak çıktı. Hiçbir virüs kesinlikle içermez. Dilerseniz rapora buradan göz atabilirsiniz.

Hemen İndir: Facebook Albums Downloader


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here