Ana sayfa Ticari Yazılım Gelişim Teklif Hazırlama Programı

Gelişim Teklif Hazırlama Programı

809
0

Gelişim Teklif Hazırlama Programı indir Gezginler, Gelişim Teklif Hazırlama Programı Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Gelişim Teklif Hazırlama Programı Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Gelişim Teklif Hazırlama Programı Programı Nedir?

Kolay Teklif Hazırlama Formu Programı Ücretsiz Demo.

Gelişim Teklif Hazırlama Programı İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Deneme Sürümü -
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Gelişim Yazılım
  • Boyutu: 16.50 MBGelişim Teklif Hazırlama Programı Özellikleri ve Kullanımı

Gelişim Teklif Hazırlama Programı sayesinde çok kolay ve çok pratik bir şekilde teklifler hazırlayabilirsiniz.

İşini son derece düzgün ve hatasız yapan ve çalışırken bilgisayarı hiçbir şekilde yavaşlatmayan yada sizi rahatsız etmeyen bu programın içinde bulunan modüller ve sahip olduğu gelişmiş özellikler şunlardır: teklif ön yazı ve koşul oluşturma, PDF dosyalarına filigran oluşturma, PDF dosyalarına şifrelendirme ve yetkilendirme verebilme, opsiyonel teklif kullanımı, teklif aktivite takibi, teklifle ilgili dosyaların saklanması, teklif uyarı sistemi, ürün seti oluşturma, kişiselleştirilebilir arayüz, fiyat listesi yönetimi.

Dilerseniz hazırlanan teklifi e-postayla yollayabilir veya modem üzerinden faks ile gönderebilirsiniz. BUnların yanı sıra pdf, word, html yada jpg dosyası şeklinde çıktı almak mümkün. Ayrıca teklifin durumuna göre değişik renklerde listeleme yapabilir, firmaları ve ürünleri takip edebilir ve internet tabanlı kur yönetimi gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen İndir: Gelişim Teklif Hazırlama Programı


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here