Otomatik İndirme Başlıyor...

İndirme İşlemi Otomatik Olarak Başlamazsa, Buraya Tıklayarak Başlatınız

Güvenliğiniz için bu dosyayı çevrimiçi virüs taramasından geçirdiğimiz için sizi biraz bekletmek zorundayız.

Beklediğiniz İçin Teşekkür Ederiz...

Eğer indirmekte olduğunuz bu programın detaylı tanıtım sayfasını ziyaret etmek isterseniz, buraya tıklayınız.

İndirilen Programın Kısa Açıklaması: Crossword Forge

Crossword Forge sayesinde web sitelerinde yayınlayabileceğiniz harika bulmacalar oluşturabilirsiniz. Üstelik bulmacaya etkileyici animasyonlar ekleyebilir ve otomatik ipuçları ile cevap eşleştirmesi yapabilirsiniz. Hazırlanan bulmacayı internet sitesinde yayınlayabilirsiniz. Dilerseniz pdf formatında, resim formatında yada düz metin belgesi olarak (txt) bilgisayara kaydedebilirsiniz. Ayrıca programın sahip olduğu imla kılavuzu sayesinde yanlış yazılan kelimeleri kolayca tespit ederek düzeltebilirsiniz. Farklı yabancı […]

İndirmekte olduğunuz programın kurulum dosyasının boyutu yaklaşık olarak 6.6 MB civarındadır ve Solrobots firması tarafından üretilmiştir. Ücretli - 49.95 $ olarak kullanabileceğiniz bu program şuan için işletim sistemlerinde sorunsuz çalışmaktadır ve kullanıcı arayüzü (penceresi) İngilizce dilini desteklemektedir.

Ana sayfamızı ziyaret ederek en güncel programları görmek için buraya tıklayınız. Aradığınız programı hemen bulmak için bu sayfanın sağ üst köşesinde yer alan arama kutusunu kullanabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here