Otomatik İndirme Başlıyor...

İndirme İşlemi Otomatik Olarak Başlamazsa, Buraya Tıklayarak Başlatınız

Güvenliğiniz için bu dosyayı çevrimiçi virüs taramasından geçirdiğimiz için sizi biraz bekletmek zorundayız.

Beklediğiniz İçin Teşekkür Ederiz...

Eğer indirmekte olduğunuz bu programın detaylı tanıtım sayfasını ziyaret etmek isterseniz, buraya tıklayınız.

İndirilen Programın Kısa Açıklaması: Naviextras Toolbox

Satın aldığınız navigasyon aletini bilgisayara bağlamak isterseniz Naviextras Toolbox yazılımından faydalanabilirsiniz. Tümüyle bedava olan bu program sayesinde navigasyon cihazınızın yeni güncellemelerine bakabilir, eğer yeni güncelleme çıkmışsa internetten dosyaları indirip güncelleyebilirsiniz. Ayrıca navigasyon cihazının yedeğini almak ve ileride herhangi bir sorun olduğunda bu yedeği geri yüklemek için de Naviextras Toolbox yazılımından yardım alabilirsiniz. Bunların yanı sıra cihazdaki ve […]

İndirmekte olduğunuz programın kurulum dosyasının boyutu yaklaşık olarak 13.29 MB civarındadır ve Naviextras firması tarafından üretilmiştir. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu program şuan için işletim sistemlerinde sorunsuz çalışmaktadır ve kullanıcı arayüzü (penceresi) Türkçe dilini desteklemektedir.

Ana sayfamızı ziyaret ederek en güncel programları görmek için buraya tıklayınız. Aradığınız programı hemen bulmak için bu sayfanın sağ üst köşesinde yer alan arama kutusunu kullanabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here