Otomatik İndirme Başlıyor...

İndirme İşlemi Otomatik Olarak Başlamazsa, Buraya Tıklayarak Başlatınız

Güvenliğiniz için bu dosyayı çevrimiçi virüs taramasından geçirdiğimiz için sizi biraz bekletmek zorundayız.

Beklediğiniz İçin Teşekkür Ederiz...

Eğer indirmekte olduğunuz bu programın detaylı tanıtım sayfasını ziyaret etmek isterseniz, buraya tıklayınız.

İndirilen Programın Kısa Açıklaması: Echo

Bilgisayara taktığınız mikrofona konuşarak sesinizi kaydetmek için Echo programını kullanabilirsiniz. Tabii ki mikrofona gönderdiğiniz başka sesleri de kaydedebilirsiniz. Üstelik Echo programıyla kaydettiğiniz sesleri çeşitli şekillerde düzenleyebilirsiniz. Mesela sesin kalitesini ayarlayabilir, eko, tiz ve baas gibi özelliklerini değiştirebilirsiniz. Kısacası sesi daha net bir hale getirmeye çalışabilirsiniz. Kaydedilen sesler WAV formatında kaydedilmektedir. Antivirüs raporu: %100 temiz. Rapora […]

İndirmekte olduğunuz programın kurulum dosyasının boyutu yaklaşık olarak 1.8 MB civarındadır ve David Safranek firması tarafından üretilmiştir. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu program şuan için işletim sistemlerinde sorunsuz çalışmaktadır ve kullanıcı arayüzü (penceresi) İngilizce dilini desteklemektedir.

Ana sayfamızı ziyaret ederek en güncel programları görmek için buraya tıklayınız. Aradığınız programı hemen bulmak için bu sayfanın sağ üst köşesinde yer alan arama kutusunu kullanabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here