Otomatik İndirme Başlıyor...

İndirme İşlemi Otomatik Olarak Başlamazsa, Buraya Tıklayarak Başlatınız

Güvenliğiniz için bu dosyayı çevrimiçi virüs taramasından geçirdiğimiz için sizi biraz bekletmek zorundayız.

Beklediğiniz İçin Teşekkür Ederiz...

Eğer indirmekte olduğunuz bu programın detaylı tanıtım sayfasını ziyaret etmek isterseniz, buraya tıklayınız.

İndirilen Programın Kısa Açıklaması: Simple2D CAD/CAM 2017

Simple2D CAD/CAM ahşap yüzeylere işlenmek istenen tüm şekilleri kolayca çizmek için piyasada bulabileceğiniz en başarılı programlardan biridir. Mesela bu yazılımı kullanarak kolaylıkla kare, daire, dikdörtgen çizebilir ve hayal edebildiğiniz bütün geometrik çizimleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Üstelik programın içinde yer alan gelişmiş araçlar sayesinde istediğiniz kadar katman oluşturabilir ve bileşenleri tanımlayıp tasarımları güncelleyebilirsiniz. Ardından yaptığınız çizimleri CNC tezgahına […]

İndirmekte olduğunuz programın kurulum dosyasının boyutu yaklaşık olarak 0.3 MB civarındadır ve darronblack firması tarafından üretilmiştir. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu program şuan için işletim sistemlerinde sorunsuz çalışmaktadır ve kullanıcı arayüzü (penceresi) İngilizce dilini desteklemektedir.

Ana sayfamızı ziyaret ederek en güncel programları görmek için buraya tıklayınız. Aradığınız programı hemen bulmak için bu sayfanın sağ üst köşesinde yer alan arama kutusunu kullanabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here