Otomatik İndirme Başlıyor...

İndirme İşlemi Otomatik Olarak Başlamazsa, Buraya Tıklayarak Başlatınız

Güvenliğiniz için bu dosyayı çevrimiçi virüs taramasından geçirdiğimiz için sizi biraz bekletmek zorundayız.

Beklediğiniz İçin Teşekkür Ederiz...

Eğer indirmekte olduğunuz bu programın detaylı tanıtım sayfasını ziyaret etmek isterseniz, buraya tıklayınız.

İndirilen Programın Kısa Açıklaması: ITraCode Davetiye Tasarım Programı

ITraCode sayesinde herhangi bir Windows masaüstü bilgisayarını kullanarak harika davetiyeler oluşturabilirsiniz. Piyasadaki en kaliteli ve en gelişmiş özelliklere sahip olan davetiye tasarım programlarının başında gelen ITraCode ile hızlı ve kolay bir biçimde hayalinizdeki gibi davetiyeler hazırlayabilirsiniz. İstediğiniz tasarımları kolaylıkla yapabilmeniz için gereken tüm araçlar bu programda fazlasıyla bulunmaktadır. Mesela tek tıkla kullanabileceğiniz hazır ifadeler, bayraklar, levhalar, […]

İndirmekte olduğunuz programın kurulum dosyasının boyutu yaklaşık olarak 3.46 MB civarındadır ve ITRACODE SOFTWARE firması tarafından üretilmiştir. Deneme Sürümü - olarak kullanabileceğiniz bu program şuan için işletim sistemlerinde sorunsuz çalışmaktadır ve kullanıcı arayüzü (penceresi) Türkçe dilini desteklemektedir.

Ana sayfamızı ziyaret ederek en güncel programları görmek için buraya tıklayınız. Aradığınız programı hemen bulmak için bu sayfanın sağ üst köşesinde yer alan arama kutusunu kullanabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here