Otomatik İndirme Başlıyor...

İndirme İşlemi Otomatik Olarak Başlamazsa, Buraya Tıklayarak Başlatınız

Güvenliğiniz için bu dosyayı çevrimiçi virüs taramasından geçirdiğimiz için sizi biraz bekletmek zorundayız.

Beklediğiniz İçin Teşekkür Ederiz...

Eğer indirmekte olduğunuz bu programın detaylı tanıtım sayfasını ziyaret etmek isterseniz, buraya tıklayınız.

İndirilen Programın Kısa Açıklaması: Multisim WorkBench

Elektrik devresi ve elektrik sistemlerinin prototipini bilgisayarda oluşturmak için Multisim WorkBench yazılımını kullanabilirsiniz. Elektrik devrelerini dijital ortamda yani bilgisayarda tasarlamak ve testlerini gerçekleştirmek için bu programdan faydalanabilirsiniz. Tüm elektrik devrelerinin aksam ve parçaları üretici tarafından hazır olarak tanımlı geliyor. Örneğin lojik devrelerde entegreler kullanmak için bu yazılımdan yararlanabilirsiniz. Tüm entegre türleri bu yazılımda ön atamalı olarak […]

İndirmekte olduğunuz programın kurulum dosyasının boyutu yaklaşık olarak 369 MB civarındadır ve National Instruments firması tarafından üretilmiştir. Deneme Sürümü - olarak kullanabileceğiniz bu program şuan için işletim sistemlerinde sorunsuz çalışmaktadır ve kullanıcı arayüzü (penceresi) İngilizce dilini desteklemektedir.

Ana sayfamızı ziyaret ederek en güncel programları görmek için buraya tıklayınız. Aradığınız programı hemen bulmak için bu sayfanın sağ üst köşesinde yer alan arama kutusunu kullanabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here