Otomatik İndirme Başlıyor...

İndirme İşlemi Otomatik Olarak Başlamazsa, Buraya Tıklayarak Başlatınız

Güvenliğiniz için bu dosyayı çevrimiçi virüs taramasından geçirdiğimiz için sizi biraz bekletmek zorundayız.

Beklediğiniz İçin Teşekkür Ederiz...

Eğer indirmekte olduğunuz bu programın detaylı tanıtım sayfasını ziyaret etmek isterseniz, buraya tıklayınız.

İndirilen Programın Kısa Açıklaması: Samsung Kies Türkçe Son Sürüm

Sahibi olduğunuz Samsung marka telefonun tüm modellerini bilgisayara bağlamak ve dosya aktarmak için Samsung Kies programını kullanabilirsiniz. Oldukça kolay bir şekilde bilgisayardan telefona ve telefondan bilgisayara dosya transferini mümkün kılan Samsung Kies sayesinde telefondaki her dosyayı, her şeyi bilgisayara yedekleyebilirsiniz. Mesela fotoğrafları, videoları, uygulamaları, rehberi, mesajları, oyunları bilgisayara atabilir yada bilgisayardaki dosyaları telefona kopyalayabilirsiniz. Bunların […]

İndirmekte olduğunuz programın kurulum dosyasının boyutu yaklaşık olarak 90.5 MB civarındadır ve Samsung firması tarafından üretilmiştir. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu program şuan için işletim sistemlerinde sorunsuz çalışmaktadır ve kullanıcı arayüzü (penceresi) Türkçe dilini desteklemektedir.

Ana sayfamızı ziyaret ederek en güncel programları görmek için buraya tıklayınız. Aradığınız programı hemen bulmak için bu sayfanın sağ üst köşesinde yer alan arama kutusunu kullanabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here