gta san andreas indir gezginler windows

GTA San Andreas: Gezginler

GTA San Andreas: Gezginler, Rockstar Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir aksiyon-macera oyunudur. Oyun, 2004 yılında PlayStation 2, Xbox ve Windows için piyasaya sürülmüştür. Oyun, daha sonra Android, iOS, macOS ve Linux için de yayınlanmıştır.

GTA San Andreas: Gezginler, Carl “CJ” Johnson adlı bir karakterin hikayesini anlatmaktadır. CJ, beş yıl süren hapishane hayatından sonra memleketi Los Santos’a geri döner. Ancak, Los Santos artık eskisi gibi değildir. Şehir, çeteler ve uyuşturucu satıcıları tarafından kontrol edilmektedir. CJ, ailesini ve arkadaşlarını korumak için çetelerle savaşmak zorundadır.

GTA San Andreas: Gezginler, açık dünya oyunudur. Oyuncular, Los Santos, San Fierro ve Las Venturas olmak üzere üç farklı şehirde dolaşabilirler. Oyuncular, görevleri tamamlayarak, para kazanarak ve yeni silahlar ve araçlar satın alarak karakterlerini geliştirebilirler.

GTA San Andreas: Gezginler, eleştirmenler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Oyun, grafikleri, oynanışı ve hikayesiyle övgü almıştır. GTA San Andreas: Gezginler, tüm zamanların en çok satan video oyunlarından biridir.

GTA San Andreas: Gezginler İndir

GTA San Andreas: Gezginler, aşağıdaki bağlantıdan indirilebilir:

GTA San Andreas: Gezginler İndir

Üretici Firma

Rockstar Games

Ücretsiz mi?

Hayır

Uyumlu İşletim Sistemleri

  • Windows XP, Vista, 7, 8, 10
  • macOS 10.12 veya üzeri
  • Linux Ubuntu 16.04 veya üzeri

Dosya Boyutu

12 GB


Yayımlandı

kategorisi