Ana sayfa Oyun Hakan Satranç

Hakan Satranç

1386
0

Hakan Satranç indir Gezginler, Hakan Satranç Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Hakan Satranç Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Hakan Satranç Programı Nedir?

Türkçe En İyi Satranç Oyunu PC (Bilgisayara Karşı İnternetsiz).

Hakan Satranç İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Mustafa Hakan Behram
  • Boyutu: 10.6 MBHakan Satranç Özellikleri ve Kullanımı

Tamamen Türkçe, tamamen ücretsiz ve yapay zeka olarak gelişmiş bir satranç oyunu arıyorsanız, uzun yıllardır en başarılısı Hakan Satranç’tır.

Eğer satranç oynamaya yeni başladıysanız ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız, bu programın eğitici ve öğretici yanından faydalanarak nerede ne yapılacağını ve ileriyi görmeyi öğrenebilirsiniz.

Bilgisayarın yapay zekasına karşı kendi gücünüzü test edin ve satranç becerinizi arttırın. Oyunun çeşitli zorluk seviyeleri var. Kendi durumunuza göre birini seçerek başlayın. Dilerseniz satranç tahtasının temasını değiştirerek zevkinize uygun birini seçebilirsiniz. Programın hamle geriye alma imkanı bulunuyor. Ayrıca hamleyi ileri de alabilirsiniz. Üstelik yaptığınız hamleleri kaydederek arkadaşlara gösterebilirsiniz.

Hakan Satranç oyununu oynamak için internet bağlantısına gerek yoktur.

Sitemizden yükleyeceğiniz bu kaliteli satranç oyununu antivirüs testinden geçirdim ve %100 temiz olarak çıktı. İsterseniz rapora buradan siz de göz atabilirsiniz.

Hemen İndir: Hakan Satranç


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here