Ana sayfa Ticari Yazılım Halı Yıkama Fabrikası Programı

Halı Yıkama Fabrikası Programı

812
0

Halı Yıkama Fabrikası Programı indir Gezginler, Halı Yıkama Fabrikası Programı Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Halı Yıkama Fabrikası Programı Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Halı Yıkama Fabrikası Programı Programı Nedir?

Halı yıkamacılar için müşteri kaydı takip muhasebe randevu otomasyon programı.

Halı Yıkama Fabrikası Programı İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Deneme Sürümü -
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Haliyikamaprogrami.net
  • Boyutu: 2 MBHalı Yıkama Fabrikası Programı Özellikleri ve Kullanımı

Bir halı yıkama şirketinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir program arıyorsanız, Halı Yıkama Fabrikası Programı tam size göre.

Bu araç sayesinde bilgisayar ortamında hem müşterilerinizin tüm bilgilerini kaydederek saklayabilir ve istediğiniz zaman tek tıkla ulaşabilir, hem de yapılan ödemeleri anlık olarak takip edebilirsiniz.

Örneğin hem müşterilerden halıları teslim alırken, hem de halıları müşterilere teslim ederken bu program sayesinde kişiye özel olarak fişler hazırlayabilirsiniz. Ayrıca her bir müşterinin adını soyadını, telefonunu ve adresini ayrı ayrı kaydedip ihtiyaç halinde isimden yada numaradan aratarak hemen bulabilirsiniz.

Her gün toplamda kaç tane halı yıkandığını, ne kadar para kazandığınızı, kaç halının teslim edildiğini ve harcamaların ne kadar olduğunu görebilirsiniz.

Hemen İndir: Halı Yıkama Fabrikası Programı


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here