Ana sayfa Ticari Yazılım HMS Otel Programı

HMS Otel Programı

1170
0

HMS Otel Programı indir Gezginler, HMS Otel Programı Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, HMS Otel Programı Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


HMS Otel Programı Programı Nedir?

Otel ve apartlar için muhasebe rezervasyon takip programı (müşteri oda bilgileri kayıt).

HMS Otel Programı İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Deneme Sürümü -
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Tasarım Rehberi
  • Boyutu: 228 KBHMS Otel Programı Özellikleri ve Kullanımı

Hem pansiyonlarda, hem apartlarda, hem de otellerde kullanmak için ideal olan HMS Otel Programı sayesinde hem müşterilerin detaylı bilgilerini hem de oda bilgilerini kaydedebilir ve takip edebilirsiniz.

Örneğin programın içerdiği modüller sayesinde hem rezervasyon işlemlerini, hem de ön muhasebe işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Mesela otelin hangi odaları dolu, hangisi boş, toplam doluluk oranı ne kadar, boş odalar hangi renkle gösterilsin, dolu odalar hangi renkle gösterilsin, ismi girilen müşteriyle ilgili bilgiler ekranda gösterilsin yada ileriki bir tarih için rezervasyon odaları belirlensin gibi işleri rahatlıkla halledebilirsiniz.

Güvenlik raporu: Sitemizden indireceğiniz bu programın kurulum dosyası çok sayıda antivirüs tarafından taranak %100 temiz raporu verilmiştir. Yani hiçbir virüs içermez. Hatta dilerseniz rapora buradan bakabilirsiniz.

Hemen İndir: HMS Otel Programı


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here