Ana sayfa Sözlük ve Çeviri İngilizce Günlük Konuşmalar

İngilizce Günlük Konuşmalar

1573
0

İngilizce Günlük Konuşmalar indir Gezginler, İngilizce Günlük Konuşmalar Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, İngilizce Günlük Konuşmalar Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


İngilizce Günlük Konuşmalar Programı Nedir?

Gerçek Hayatta Sohbet ve Cümle Örnekleri Programı (Bilgisayar İçin).

İngilizce Günlük Konuşmalar İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Turgut Kuzan
  • Boyutu: 6 MBİngilizce Günlük Konuşmalar Özellikleri ve Kullanımı

Bu program günlük hayatınız da karşılaşabileceğiniz cümleleri bir araya getirilerek oluşturulmuştur. Günlük hayatınızda yaptığınız konuşmalara örnek binlerce cümle bulabilirsiniz.

İş için İngilizce biliyor olabilirsiniz, akademik İngilizce de biliyor olabilirsiniz veya okuduğunuz İngilizce metinleri de anlıyor olabilirsiniz, peki ya sokak İngilizcesini biliyor musunuz?

Acaba sokağa çıktığınızda ve gerçek insanlarla karşılaştığınızda onlara derdinizi nasıl anlatacağınızı veya samimi bir sohbete nasıl gireceğinizi ne kadar biliyorsunuz?

İşte bu program sayesinde gündelik hayattaki konuşmaları öğrenerek sokaktaki gerçek kişilerle muhabbet kurabilirsiniz.

İçerisinde İngilizceden Türkçeye çevrilmiş 37 bin cümle örneği ve Türkçeden İngilizceye çevrilmiş 34 bin cümle örneği bulunuyor.

Programın hızlı arama özelliği sayesinde aranan cümlelere ve konuşmalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Mesela Yemek ile ilgili İngilizce konuşma örneklerine bakabilir ve istediğiniz cümleyi seçip Metin Tercüme Et seçeneğini kullanarak Türkçe’ye çevirebilir ve böylece anlamına bakabilirsiniz.

Güvenlik Notu: İndireceğiniz dosya antivirüs taramasından geçirildi ve tertemiz olduğu kanıtlandı. Rapora buradan bakabilirsiniz.

Hemen İndir: İngilizce Günlük Konuşmalar


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here