Ana sayfa Ticari Yazılım Köker Hastane Otomasyonu

Köker Hastane Otomasyonu

781
0

Köker Hastane Otomasyonu indir Gezginler, Köker Hastane Otomasyonu Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Köker Hastane Otomasyonu Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Köker Hastane Otomasyonu Programı Nedir?

Hastaneler için Hasta Kayıt ve Takip Programı (Ücret, Vezne ve Raporlama Özellikli).

Köker Hastane Otomasyonu İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Ali KÖKER
  • Boyutu: 0.1 MBKöker Hastane Otomasyonu Özellikleri ve Kullanımı

Herhangi bir hastanede kullanabileceğiniz bu kaliteli program ile hem hasta bilgilerini kaydedebilir, hem de muayene işlemlerini kaydederek hepsini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

En köklü ve sağlam programlama dillerinden birisi olan C diliyle kodlanmıştır.

Bütünüyle bedava olarak indirip kurabileceğiniz bu program sayesinde yeni hasta kaydı açarak bilgileri girebilir, daha sonradan bu bilgileri değiştirebilir yada tamamen silebilirsiniz. Ayrıca tüm hastaların yada aradığınız bir hastanın isimlerini liste halinde görebilir, yeni hasta kabul işlemlerini yada hasta çıkış işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Örneğin hastanın adını yazarak bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Üstelik muayene ücretlerini de girebilir ve vezne işlemlerini de yine bu program aracılığıyla halledebilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz gibi raporlar oluşturma imkanına sahiptir.

Güvenlik notu: Bu yazılım çok sayıda antivirüs programı tarafından taranmış ve %100 temiz olduğu kesin olduktan sonra siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşılmıştır. Dilerseniz rapora buradan bakabilirsiniz.

Hemen İndir: Köker Hastane Otomasyonu


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here