Ana sayfa Ticari Yazılım Kuaför Müşteri Takip Programı

Kuaför Müşteri Takip Programı

717
0

Kuaför Müşteri Takip Programı indir Gezginler, Kuaför Müşteri Takip Programı Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Kuaför Müşteri Takip Programı Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Kuaför Müşteri Takip Programı Programı Nedir?

Randevu Kasa Muhasebe Kayıt Yazılımı Güzellik Salonu ve Berber İçin .

Kuaför Müşteri Takip Programı İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Deneme Sürümü - 890 TL
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Atılım Yazılım
  • Boyutu: 20 MBKuaför Müşteri Takip Programı Özellikleri ve Kullanımı

Kuaför Müşteri Takip Programı isminden de anlaşılacağı üzre genel olarak kuaför salonlarında müşterilerin bilgilerini kaydetmek ve randevu işlemlerini halletmek için özel olarak geliştirilen bir kuaför otomasyon yazılımıdır.

Berber dükkanı, bayan (kadın) kuaförleri ve güzellik salonları gibi dükkanlarda bütün müşterilerinizin ad, soyad, telefon numarası ve açıklama gibi bilgilerini kaydedebilirsiniz. Ayrıca randevu tarihlerini not edebilir ve SMS kısa mesaj ile öncede haber verebilirsiniz.

Hangi müşteriye neyi satmışsınız, ne zaman ve toplam kaç kere sizin salonunuza gelmiş, geçmişe yönelik tüm işlemleri tek tıkla kolay ve hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca her gün için gelir ve gider kasa hareketlerine bakabilir ve günlük hesabınızı tutabilirsiniz. Hangi ürünleri sattığınızı ve stokta (depoda) kaç adet ürün kaldığını anında görüntüleyebilirsiniz.

Hemen İndir: Kuaför Müşteri Takip Programı


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here