Ana sayfa Grafik Logo Design Studio

Logo Design Studio

1152
0

Logo Design Studio indir Gezginler, Logo Design Studio Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Logo Design Studio Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Logo Design Studio Programı Nedir?

En İyi Logo Yapma Programı (Kolay) Windows 10/8/7/XP/Vista PC İÇin.

Logo Design Studio İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Deneme Sürümü - 29.99$
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Summitsoft Corporation
  • Boyutu: 39 MBLogo Design Studio Özellikleri ve Kullanımı

Logo Design Studio sayesinde oldukça hızlı ve kolay bir şekilde kendi logonuzu yapabilirsiniz.

Piyasadaki kullanması en kolay logo yapma programlarından biri olan Logo Design Studio’nun içerisinde tek tıkla kullanıma hazır olarak gelen binlerce logo şablonu ve hazır şekiller (simgeler) bulunuyor. Bunlardan yararlanarak pratik bir biçimde dakikalar içinde profesyonel bir logo dizayn ederek başkasına yüzlerce lira vermekten kurtuluyorsunuz.

Tek yapmanız gereken çok sayıda logo kategorisinden birini seçerek bu kategoriye ait şablonları açıp düzenlemek. Toplamda 25 değişik kategori bulunuyor. Bunlar şirket logoları, çocuk logoları, hayvan logoları, seyahat logoları, yemek logoları ve bu tarz kategorilerden oluşuyor.

Dilerseniz sıfırdan yepyeni bir logo da tasarlayabilirsiniz. Bunun için Blank Logo Canvas butonuna tıklayıp tamamen boş bir şablon açabilirsiniz. Ama bence hazır şablonları kullanmak çok daha pratik ve akıllıca olacaktır.

programının içeriğinde bulunan 5 binden fazla hazır logo çizimini kullanarak kendinize ait logonuzu hızlı ve kolay bir şekilde tasarlayabilirsiniz.

Hemen İndir: Logo Design Studio


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here