Ana sayfa Ticari Yazılım Maliyet Takibi

Maliyet Takibi

826
0

Maliyet Takibi indir Gezginler, Maliyet Takibi Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Maliyet Takibi Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Maliyet Takibi Programı Nedir?

Maliyet Hesaplama ve Takip Programı Ücretsiz.

Maliyet Takibi İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Deneme Sürümü -
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Kur Yazılım
  • Boyutu: 6.8 MBMaliyet Takibi Özellikleri ve Kullanımı

İmalat sektöründe faaliyet gösteren firmalar için geliştirilmiş olan Maliyet Takibi yazılımı sayesinde üretilen ürünlerin maliyet hesaplamalarını bilgisayar ortamında kolaylıkla yapabilirsiniz.
Veritabanı mantığı ve ODBC teknolojisi kullanılarak geliştirilmiş olan Maliyet Takibi yazılımı ile imal edilecek olan ürünleri gruplandırarak kategorilere ayırabilir ve her ürün için kullanılan malzemeleri seçerek maliyet hesaplarını kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca ek maliyet kalemlerini de hesaplayabilmenizi sağlayan yazılım ile işçilik, kâr ve vade yüzdelerini de ekleyerek toplam maliyet bedellerini bulabilirsiniz.
Tüm bunlara ek olarak programa girdiğiniz malzeme ve ürünleri listeleyebilir, malzeme hareketlerini görüntüleyebilir ve bunlara ait raporlar ile dökümleri yazıcınızdan çıktı olarak alabilirsiniz.
Maliyet Takibi programını ücretsiz olarak sadece 3 ürün girişi için kullanabilirsiniz.

Hemen İndir: Maliyet Takibi


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here