Ana sayfa Antivirüs McAfee Security Scan Plus 2018

McAfee Security Scan Plus 2018

1634
0

McAfee Security Scan Plus 2018 indir Gezginler, McAfee Security Scan Plus 2018 Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, McAfee Security Scan Plus 2018 Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


McAfee Security Scan Plus 2018 Programı Nedir?

Antivirüs Programı Türkçe Ücretsiz.

McAfee Security Scan Plus 2018 İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: McAfee, Inc.
  • Boyutu: 8.06 MBMcAfee Security Scan Plus 2018 Özellikleri ve Kullanımı

McAfee Security Scan Plus ünlü güvenlik yazılımları üreticisi McAfee’nin tamamen Türkçe olarak sunduğu bir bilgisayar koruma yazılımıdır.

Kullanması kolay, gelişmiş özelliklere sahip olan, arayüzü Türkçe olan, bedava hizmet veren ve gerçekten etkili bir koruma isteyen tüm bilgisayar kullanıcılarına şiddetle tavsiye ederim.

Programın son derece modern ve güçlü tarama seçenekleri bulunuyor. Mesela zaman ayarlı otomatik taramalar yaptırabilirsiniz. Tüm virüs çeşitlerini tanıyıp engelleyebilir. Üstelik otomatik olarak güncellenmektedir.

McAfee Security Scan Plus, bilgisayarınızda güncel virüsten koruma, güvenlik duvarı ve web güvenliği yazılımlarını aktif olarak denetleyerek korunmanızı sağlayan ücretsiz bir tanılama aracıdır, böylece bilgisayarınızın güvende olup olmadığını her zaman bilirsiniz.  Bilgisayarınızda aktif olarak çalışan zararlı yazılımlar, Truva atları ve istenmeyen programlar gibi tehditleri tarar. Hatta, şüpheli etkinlik olup olmadığını denetlemek amacıyla tarayıcı geçmişinizi de tarar. McAfee Security Scan Plus, bilgisayarınızı iki dakikadan kısa sürede tarayarak çalışmanızı veya oyununuzu asla yavaşlatmaz. Ayrıca, bilgisayarınızın hangi sıklıkta taranmasını istediğinizi özelleştirebilirsiniz. Bir tarama tamamlandığında, güvenlik korumanızın durumunu görürsünüz. Sorun algılanırsa, McAfee güvenlik çözümü önerileri sağlar.

Hemen İndir: McAfee Security Scan Plus 2018


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here