Ana sayfa Oyun Moto GP 2

Moto GP 2

3226
0

Moto GP 2 indir Gezginler, Moto GP 2 Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Moto GP 2 Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Moto GP 2 Programı Nedir?

En İyi Motorsiklet Yarışı Oyunu.

Moto GP 2 İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Deneme Sürümü -
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows
  • Üretici: THQ
  • Boyutu: 87 MBMoto GP 2 Özellikleri ve Kullanımı

Moto GP 2 en iyi motosiklet yarışı oyunlarından biridir. Bu oyunun içerisinde tek kişilik yarışma modu, antrenman (alıştırma) modu, stunt modu ve şampiyona modu gibi seçenekler sunuluyor. Önceki açılan pistlerde zamana karşı yarışıp pratik yapmak mümkün. Fakat tek kişilik modu oynayabilmek için öncelikle oyunda başarılı olup bir takım pilotları ve pistleri açmalısınız. Yine stunt modu için de bunu yapmanız gerekiyor.

Stunt modunu oynarken motorun önünü kaldırabilir, zıplayabilir, rakibi devirebilir, spin atabilir veya patinaj çekebilirsiniz. Eğer pistin dışarısına çıkarsanız yada motordan düşerseniz doğal olarak puan kaybediyorsunuz.

Oyuna ilk başladığınızda motorsikleti kontrol etmekte zorluk çekeceksiniz. Ama bunun zamanla düzeleceğini ve daha iyi olacağınızı unutmayın. Oyunun grafikleri oldukça tatmin edici. Hava şartları ise baya gerçekçi.

Hemen İndir: Moto GP 2


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here