Mp3 Cutter Plus

Mp3 Cutter Plus, farklı DVD?lerden kendi ses dosyalarını oluşturmak ve dinlemek için hazırlanmış bir müzik dinleme ve çoğaltma yazılımıdır.
Programı kullanmak için bir müzikleri yazılım içerisine yükleyerek işe başlayacaksınız. Müziklerin içerisindeki beğendiğiniz bölümleri “Mark Başlat” ve “Mark End” tuşlarını kullanarak çeşitli işlemler gerçekleştirebilir ve kendi mp3 oluşumlarınızı oluşturabilirsiniz. Ve istediğiniz adla bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Oluşturduğunuz müzikleri orijinal  olarak kayıt edebileceksiniz.

Programın içerisinde kestiğiniz ve yeniden oluşturduğunuz müzikleri bilgisayarınıza kaydetmeden önce önizleme yaparak izleyebilir memnun olduğunuzda bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Çok basit ve kullanması son derece kolay olarak dizayn edilen bir mp3 kesme yazılımıdır.

İlk önce Open butonuna tıklayıp müzikleri programa ekleyin. Daha sonra Set Start (Mark Start) kısmına başlangıç saniyesini, Set End (Mark End) kısmına bitiş saniyesini girdikten sonra bu aralıkta kalan kısmı Save Selection butonuna tıklayarak kesebilir, ayrı bir ses dosyası olarak kaydedebilir veya kırpma işlemi yaparak kesip atabilirsiniz.

İndirmek için tıklayınız


Yayımlandı

kategorisi

, ,