Ana sayfa Ses Düzenleme Audio Amplifier Free

Audio Amplifier Free

1511
0
Güncelleme:
Audio Amplifier Free Programı Nedir?
Mp3 ve Video Ses Yükseltme Programı (Ücretsiz PC İçin).

Audio Amplifier Free İndirmek İçin Buraya Tıklayınız


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Mp3 Volumer
  • Boyutu: 8.54 MBAudio Amplifier Free Özellikleri ve Kullanımı

Bilgisayardaki müziklerin sesi yeterli seviyede değilse, Audio Amplifier Free sayesinde kolayca sesini yükseltmek mümkün.

Üstelik Audio Amplifier Free  programının toplu işlemi özelliği de bulunuyor. Bu sayede aynı anda müzik arşivinizdeki tüm dosyaların sesini yükseltebilirsiniz. Audio Amplifier Free  programı bunu başarmak için ses dosyalarının ve video dosyalarının bit hızını değiştiriyor. Fakat bunu yaparken ses kalitesinden ve video kalitesinden hiçbir kayıp olmuyor.

Bunun yanı sıra, Audio Amplifier Free  programıyla mp3 dosyalarının boyutunu da küçültmek mümkün.

Program açılınca öncelikle Load Audio or Video File butonuna tıklayarak sesini yükseltmek istediğiniz tüm müzik dosyalarını ve videolarını programa aktarın. Aktarılan dosyalar liste halinde ana pencerede gözükecek. Ardından pencerenin sağındaki Change Volume kısmından yüzdelik dilim olarak yükseltmek istediğiniz miktarı girin. Mesela aşağıdaki örnekte yüzde 350 oranında bir ses artışı istenmiş. Hemen altındaki ok tuşlarına tıklayarak bu miktarı artırabilir veya azaltabilirsiniz. Son olarak Amplify butonuna tıklayarak işlemi tamamlayın. Hepsi bu kadar basit.

Hemen İndir: Audio Amplifier Free


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here