Ana sayfa Güvenlik Muhbir

Muhbir

1183
0

Muhbir indir Gezginler, Muhbir Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Muhbir Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Muhbir Programı Nedir?

Bilgisayar Takip Programı Casus Yazılımı Yapılanları Kaydetme .

Muhbir İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Mehcan
  • Boyutu: 3.37 MBMuhbir Özellikleri ve Kullanımı

Muhbir tamamen ücretsiz ve Türkçe dil desteğine sahip bir casus yazılımıdır. Arka planda sessiz ve gizlice çalışır. Kimse tespit edemez. Genellikle anne-babaların çocuklarını takip etmek ve güvenliğini sağlaması için kullanılır. Fakat aynı şekilde iş yeri sahiplerinin çalışan personeli yakından izlemek ve iş dışında verimliliği azaltan aktivitelerle ilgilenenleri yani iş başındayken oyun oynayıp sosyal medyada dolaşanları yakalamak için kullanılır.

Bu programı yüklediğiniz bir bilgisayarda kullanıcılar tarafından yapılan her şey kayıt altına alınır ve bir rapor halinde programı yükleyen kişiye gösterilir.

Mesela gezilen siteler, klavyeden yazılan her şey, girilen şifreler, kullanıcı isimleri ve kısacası bilgisayarda yapılan her tüm aktiviteler kaydedilir. Üstelik programı yükleyen kişinin bilgisayar açıp neler yapılmış diye bakmasına bile gerek yok. En baştan ayarladığı e-posta adresine tüm raporlar otomatik olarak gönderilir.

Programı yükleyen kişi kendi şifresiyle programı açabilir. Başkaları açamaz.

Antivirüs raporu: %100 temiz. Hiçbir zararlı yoktur. Rapora buradan bakabilirsiniz.

Hemen İndir: Muhbir


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here