Ana sayfa Dini Namaz Vakti

Namaz Vakti

1771
0

Namaz Vakti indir Gezginler, Namaz Vakti Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Namaz Vakti Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Namaz Vakti Programı Nedir?

Namaz Vakitleri Programı Tüm İller İnternetsiz.

Namaz Vakti İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici:
  • Boyutu:Namaz Vakti Özellikleri ve Kullanımı

İnternetsiz çalışan bir ezan saatleri programı arıyorsanız, bu yazılım tam size göre.

Türkiye’deki bütün şehirlerin namaz vakitlerini en doğru şekilde görebilirsiniz. Tüm bilgiler diyanet işlerinin sitesinden alınıyor. Fakat her ay bir kere internete bağlanarak programın aylık namaz vakitleri bilgisini internetten çekmesini sağlamamız gerekiyor. Ondan sonra bir ay boyunca internetsiz kullanabilirsiniz.

Programı kurup çalıştırdığınız zaman açılan an pencerede Ülke ve şehir seçiyorsunuz ve seçtiğiniz şehir için namaz vakitlerini gösteriyor.

Bu program ezan vakti geldiğinde sesli olarak ezan okur. Namaza az bir süre kala, kaç dakika kaldığını söyler. Dilediğiniz vakitler için dilediğiniz ezan seslerini seçebilirsiniz.

Dilerseniz sesli ezan okumak yerine, açılan bir pencereyle namaz vaktini bildirebilir.

Ayrıca programın penceresi her zaman diğer pencerelerin üstünde görünebilir. Yani “hep en üstte tut” seçeneği bulunuyor.

Programı bilgisayara nasıl yükleyeceksiniz? Kurulum:

NamazVakti.exe dosyasini indirdikten sonra. Dosyaya çift tıklayınız. Sonra “Gözat…” tuşuna tıklayınız. Gelen “Hedef klasörü seçin” penceresinde bir klasör seçiniz. “Hedef klasör” yazısının altında ayarlamış olduğunuz klasör yazılıdır. Mesela: “C:Programlar” gibi.

Son olarak “Yükle” tuşuna tıklarsanız program “C:ProgramlarNamazVakti” klasöründe kurulmus olur. şimdi bu klasöre giderek “NamazVakti.exe” dosyasına tıklayarak programı calıştırınız. İndirdiğiniz “NamazVakti.exe” dosyasını artık silebilirsiniz.

Hemen İndir: Namaz Vakti


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here