Ana sayfa Sözlük ve Çeviri Nar Sözlük

Nar Sözlük

796
0

Nar Sözlük indir Gezginler, Nar Sözlük Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Nar Sözlük Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Nar Sözlük Programı Nedir?

İnternetsiz Türkçe İngilizce Sözlük Çeviri Tercüme Programı Ücretsiz.

Nar Sözlük İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Ücretsiz
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: Nar Sözlük
  • Boyutu: 1,11 MBNar Sözlük Özellikleri ve Kullanımı

Nar Sözlük isminden de anlayacağınız üzre çok basit ama çok faydalı bir İngilizce-Türkçe sözlük programıdır. Hem Türkçeden İngilizceye, hem de İngilizceden Türkçeye çeviri yapabiliyor. Üstelik hiçbir internet bağlantısına gerek kalmadan diledidğiniz kelimeyi yazıp aratarak anlamına hızlı bir şekilde bakabilirsiniz. İnternetsiz olması programın çok daha hızlı ve hatasız çalışmasına imkan tanıyor.

Kullanması çok pratik. Mesela web tarayıcıdaki bir kelimeyi seçip CTRL tuşu basılı iken farenin sağ tuşuna tıklarsanız, anında açılan pencerede kelimenin anlamını öğrenebilirsiniz.

Yani önce kelimeyi seçin ardından CTRL + Sağ tık kombinasyonuyla hızlıca anlama bakın.Programın ana penceresi aşağıda gösterilmiştir. En üstteki arama kutusuna istediğiniz Türkçe kelimeyi yada İngilizce kelimeyi yazıp aratıp anında tercümesini okuyabilirsiniz.

Hemen İndir: Nar Sözlük


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here