Ana sayfa Windows Otomatik Hızlı Yazı Yazma Programı

Otomatik Hızlı Yazı Yazma Programı

1908
0

Otomatik Hızlı Yazı Yazma Programı indir Gezginler, Otomatik Hızlı Yazı Yazma Programı Türkçe son sürüm 2022-2023 full indir, Otomatik Hızlı Yazı Yazma Programı Windows 11 Windows 10 Windows 8, Windows 7 ve XP için 32-bit 64-bit PC için indir.


Otomatik Hızlı Yazı Yazma Programı Programı Nedir?

Otomatik kelime tamamlayıcı, kısaltmalar ile uzun yazıları hızlı yazma programı.

Otomatik Hızlı Yazı Yazma Programı İndir


Kurulum Dosyası Bilgileri:
  • Lisans:  Deneme Sürümü -
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows
  • Üretici: ITRACODE SOFTWARE
  • Boyutu: 480 KBOtomatik Hızlı Yazı Yazma Programı Özellikleri ve Kullanımı

Pek çok kişinin hayatını kolaylaştıracağına inandığım bir yazılımı sizlerle paylaşmak istedim. Eğer günlük işlerinizde bazı kelimeleri, bazı cümleleri hatta bazı paragrafları sıkça kullanıyorsanız, Otomatik Hızlı Yazı Yazma Programı sayesinde artık sık kullandığınız şeyleri çok daha hızlı yazabilirsiniz.

Bu yazılımda herhangi bir cümleye veya paragrafa özel olarak bir kısayol kelimesi atayabilirsiniz. Böylece siz kısayol kelimesini yazdığınız zaman otomatik olarak bu kelimeye ait olan cümle veya paragraf yapıştırılmış olacak.

Üstelik programın sahip olduğu otomatik kelime tamamlayıcı özelliği bile tek başına sizin çok daha hızlı yazmanızı sağlıyor.

Bu programı kapattığınız zaman her şey yine eski haline dönüyor yani kısayollar artık çalışmıyor. Fakat programı çalıştırdığınız zaman tüm kısayolları tekrar kullanabiliyorsunuz.

Hemen İndir: Otomatik Hızlı Yazı Yazma Programı


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here